Madlin.pl biżuteria niepowtarzalna


Kobieta lubi czuć się pięknie i wyjątkowo. Niejednokrotnie tę wyjątkowość podkreśla niepowtarzalną biżuterią. Błyszczące kolczyki, delikatny naszyjnik i modna bransoletka dodają nam - kobietom stylu i pewności siebie.

Dla mnie - właścicielki marki Madlin - biżuteria to coś więcej niż element dekoracyjny. Tworzenie Biżuterii to moja pasja.

Przygoda z biżuterią rozpoczęła się w 2007 roku kiedy to razem z przyjaciółką zapragnęłyśmy zrobić coś wyjątkowego. Coś czego nie będzie miał nikt inny. I tak powstały pierwsze wzory. Początkowo skromne, ale jak wiadomo – praktyka czyni mistrza. 

W taki oto sposób wypracowałyśmy mistrzowską perfekcję. Tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne wzory pozwalamy rozwijać swą kreatywność. Z kolei nasza kreatywność pozwala na uwolnienie fantazji, która sprawia, że prezentowana przez nas biżuteria jest naprawdę unikatowa.

Śledź nas w mediach społecznościowych


Biżuteria, która została przez nas stworzona dostępna jest na aukcjach Allegro. Ceny nie są wygórowane ponieważ zależy nam aby nasza oferta była dostępna dla każdego bez względu na zawartość portfela. 


UWAGA! Jesteśmy legalnie działającą firmą. Na życzenie wystawiamy faktury VAT

Komentarze