Biżuteria dla małej strojnisi

Małe dziewczynki już od najmłodszych lat chcą upodabniać się do mamusi. Podstawiają swoje małe paznokcie do malowania, „podkradają” wysokie szpilki, zakładają eleganckie ubrania. 

Nowoczesne mamy XXI wieku też dbają o modny strój i styl swoich pociech. Przekłuwają małym dziewczynkom uszka, troszczą się o modne ubrania. Bo dlaczego mała dama ma być mniej wystrojona niż jej mama? Oczywiście nie mówimy tutaj o tych przesadnych „upiększeniach”, o których wszędzie coraz głośniej – małe dziewczynki w makijażu, z tipsami na paznokciach i w koronce na zębach… Szanujmy swoje pociechy.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się biżuteria dla dziewczynek. Delikatne i kolorowe kolczyki, bransoletki, naszyjniki. Niskim kosztem finansowym i jednocześnie nie ingerując bezpośrednio w samo dziecko możemy sprawić, że nasza strojnisia będzie czuła się wyjątkowo i pięknie.   

 „Moja córka od zawsze kochała zakładać na szyję moje korale, czy też zaplątywać je na swoich rączkach. Wtedy pierwszy raz pomyślałam, że w końcu mogę zrobić coś wyjątkowego tylko dla niej. Nie zastanawiając się nad niczym przygotowałam małą, śliczną bransoletkę, z którą Amelia nie mogła się rozstać. I tylko wszystkim się chwaliła jaka dzięki temu jest piękna.” 

Więc czyż nie warto uszczęśliwić małej księżniczki drobiazgiem, dzięki czemu poczuje się naprawdę wyjątkowo?

Komentarze